Naujienos

2017 m. rugpjūčio 21 d.
AB “ACTAS” ĮGYVENDINO ACTO PRODUKCIJOS GAMYBOS MODERNIZAVIMO INVESTICIJŲ PROJEKTĄ

AB "ACTAS", įm. kodas 174952396, baigė įgyvendinti projektą Nr. 17PP-KV-15-1-06310-PR001 „Acto produkcijos gamybos modernizavimas, plečiant asortimentą ir sandėlių ūkį" pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą" veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą"

Projektas finansuojamas iš Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos lėšų, jam įgyvendinti suteikta iki 442958 Eur (38,89991 proc.) parama.

Projekto tikslas - AB „Actas" žemės ūkio produktų perdirbimo veiklos plėtra, modernizuojant ir plečiant acto ir acto produktų gamybinę veiklą.

AB „Actas" - lietuviško kapitalo maža įmonė (iki 50 darbuotojų), vykdanti žemės ūkio produktų rinkodaros veiklą. AB "Actas" pagrindinė veikla - acto, marinatų, padažų, sirupų ir gaiviųjų gėrimų gamyba iš žemės ūkio produktų. Plėsdama veiklą bendrovė pasiekė turimų gamybinių pajėgumų ribą bei susidūrė su produkcijos sandėliavimo patalpų trūkumu. Dėl šios priežasties buvo priimtas sprendimas įgyvendinti veiklos plėtros investicijų projektą. Projekto metu buvo pastatytos papildomos gamybos ir sandėliavimo patalpos, įsigyta moderni butelių pūtimo ir gatavos produkcijos fasavimo linija.

Investicijų projekto įgyvendinimas įgalino AB „Actas" modernizuoti įmonės gamybinius procesus bei ženkliai išplėsti acto produkcijos gamybinės veiklos, kurią AB „Actas" Baltijos šalių regione vykdo, apimtis.

Daugiau informacijos: www.nma.lt, www.actas.lt